Ana Sayfa

8. TKG Programı Dönem Arkadaşları Buluşmalarından Renkli İzlenimler

alt

TOBB tarafından düzenlenen 8. TKG programına Kazakistan'dan katılan TOLEUZHAN  ARINOV (solda) dönem arkadaşı  JASURBEK SOBİROV'u (sağda) Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te 09 Kasım 2017 Perşembe günü yeniden ziyaret etti.

Başkent Taşkent'in merkezinde  Peggy's Bar & Grill'de neşeli bir akşam paylaşan TOBB 8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı dönem arkadaşlarını dostluklarını sürdürmeleri nedeniyle kutluıyoruz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen  8. TKG programına Kazakistan'ın başkenti Astana'dan katılan TOLEUZHAN ARİNOV  (solda) madencilik ve petrol sektöründe oluşan kaza ve hastalıklarda acil  tıbbı bakım hizmeti sunan LLP Kazanada şirketinde Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Özbekistan'ın başkenti Taşkent'ten katılan JASURBEK SOBİROV (sağda) plastik su tankları üreten şirket sahibidir.

alt

Kazakistan'dan 8. TKG üyeleri BOLATBEK YESMURZAYEV  (soldan 2.) ve TOLEUZHAN  ARINOV (soldan 3.) arkadaşları ile birlikte 24 Ekim 2017  Salı günü balık avlamak üzere Almati'nin dışına kırlara çıktılar.

TOBB tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kazakistan'dan katılan BOLATBEK YESMURZAYEV, inşaat sektörü, dış cephe ve iç dekorasyon işleri ile uğraşan şirket sahibi. İnşaat sektörü, dış cephe ve iç dekorasyon işleri ile uğraşan şirket sahibidir.

Kazakistan'dan 8. TKG üyelerinin  balık avı anlarına ait farklı fotoğoraflara BOLATBEK YESMURZAYEV  arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşılmaktadır.  

Doğada neşeli bir gün paylaşarak, birlikte balık avlayan  8. TKG programı katılımcısı arkadaşlarımızın  fotoğraflarına ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...