Ana Sayfa

Albert Gacaoğlu Karaçaylı ve Bulgar İşadamları İle Erzurum'u Ziyaret Etti

alt

8. TKG programına Rusya Federasyonu temsilcisi olarak katılan ALBERT GACAOĞLU  (sağdan 5.) Karaçaylı ve Bulgar işadamları ile birlikte 17 Ekim 2017 Salı günü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı MEHMET SEKMEN'i  (sağdan 6.) ziyaret ederek, karşılıklı işbirliği olanaklarının değerlendirilmesini sağladı.

alt

Karaçay Özerk Bölgesinden 17 işadamı ve Bulgaristan'dan  özel uçakla gelen 4 işadamının katılımıyla Karadeniz işdamları forumuna dönüşen Erzurum ziyareti Büyükşehir Beladiye Başkanı'nın sıcak karşılaması ile başladı. Samimi ortamlarda yeni dostluklar oluştu ve  renkli anılar edinildi.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Karaman, Konya ve İstanbul'da düzenlenen 8. TKG programına Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'dan katılan ve  aslen Karaçay asıllı olan ALBERT GACAOĞLU (solda) Ekonomi Başkanlığının Rusya'daki Moskova ve Soçi Ticaret Müşavirliklerinde yerel uzman olarak uzun yıllar görev yaptıktan sonra,  DYO Boyaları'nın Kafkasya Bölgesi sorumlusu olarak çalışmaya başladı.

Erzurum ziyaretine ait farklı fotoğraflara ulaşmaki çin ALBERT GACAOĞLU'nun facebook sayfasına ait bu linkin tıklanmsı gerekmektedir. 

alt

8. TKG üyesi  ALBERT GACCAOĞLU (sağdan 3.) ve Karaçay İşadamları Derneği  (Opora Rossiyi) Başkanı ALİ PİLYAROV (soldan 2.) Erzurum Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde heyet üyeleri  onuruna yemek düzenlenmesini  memnuniyetle karşıladılar.

Değerli arkadaşımızı ülkeler arasındaki işbirliğini geliştirme konusundaki bu  önemli çabaları  nedeniyle kutluyor, başarılar diliyoruz.

Karaçay İşadamları Birliği üyelerinin Erzurum ziyaretine ait farklı fotoğraflara Erzrurum Belediyesi'nin facebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı ALBERT GACAOĞLU (soldan 2.)  Karaçay ve Bulgaristan'dan gelen işadamları ile birllikte Erzurum Belediye Başkanı tarafından verilen bilgileri ilgiyle dinledi ve projeler hakkında bilgi aldı.

alt

Erzurum Beeldiye Başkanı MEHMET SEKMEN  Çerkes Cumhuriyeti “Opora Rossiyi” İş Adamları Birliği üyelerine Erzurum Kayak Merkezi ve Spor Tesisleri hakkında bizzat bilgi verdi. 

Ziyarete ilişkin fotoğraflara ulaşmak için  Erzurum Belediyesi'nin  facebook sayfasına ait bu linkin tıklanması gerekmektedir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...