Ana Sayfa

8. TKG Üyelerinin 2017 Yaz Mevsiminde Gerçekleşen Türkiye Ziyaretleri

alt

8. TKG programına Romanya'dan katılan ERTHAN ABDURAMAN TANİOR (sağda) 9-12 Temmuz 2017 tarihleri arasında  karısı MERİÇ  ABDURAMAN (solda) ile birlikte Kapadokya Bölgesini ziyaret ederek, çevreyi detaylı olarak gezdi. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya, Karaman ve İstanbul'da düzenlenen 8.TKG üyesi ERTHAN ABDURANMAN TANİOR İstanbul Gazi Osmanpaşa  Lisesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Faaliyet alanı otomotiv yedek parça, elektrikli ev eşyaları ve  soba olan şirket ortağıdır. Romanya Müslüman Tatar Türkleri Demokrat Birliği Üyesidir. 

alt

Kazakistan'dan 8. TKG üyesi BOLATBEK YESMURZAYEV, 2017 yılı Temmuz ayının ilk haftasında Antalya sahillerinde ailesi ile birlikte tatil yaptı.

Her yıl, aile üyeleri ile birlikte  bir haftalık tatilini Antalya'da geçirmeyi tercih eden değerli üyemiz BOLATBEK YESMURZAYEV arkadaşımıza teşekkür ediyor ve yeniden "hoşgeldiniz" diyoruz. 

TOBB tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kazakistan'dan katılan BOLATBEK YESMURZAYEV, inşaat sektörü, dış cephe ve iç dekorasyon işleri ile uğraşan şirket sahibi. İnşaat sektörü, dış cephe ve iç dekorasyon işleri ile uğraşan şirket sahibidir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...