Ana Sayfa

Toleuzhan Arinov'un Özbekistan Gezisinden İzlenimler

alt

8. TKG programına Kazakistan'dan katılan TOLEUZHAN  ARİNOV  Nevruz Bayramı tatilinden yararlanarak 20-23 Mart 2017 tarihleri arasında eşi ve çocukları ile birlikte Özbekistan'ı ziyaret etti. 

TOLEUZHAN ARİNOV, Özbekistan'ın antik şehri Buhara'yı gezdikten sonra, 23 Mart  2017 Perşembe günü başkent Taşkent'te dönem arkadaşı JASUR SOBİROV ile buluştu.  

alt

8. TKG üyeleri  TOLEUZHAN ARİNOV (sol başta) ve JASUR SOBİROV (soldan 2.) Türkçe  Konuşan Girişimciler programından sekiz yıl sonra, yeniden görüşmekten çok memnun oldular.

alt

 

8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programın katılan TOLEUJAN ARİNOV (sağ başta),  21 Nisan 2017  Cuma günü ailesi ile birlikte Özbekistan'ın Buhara kentinde düzenlenen Nevruz Bayramı  kutlamalarına katıldı.

alt

TOBB tarafından düzenlenen  8. TKG programına Kazakistan temsilcisi olarak katılan TOLEUJAN ARİNOV  madencilik ve petrol sektöründe oluşan kaza ve hastalıklarda acil  tıbbı bakım hizmeti sunan LLP Kazanada şirketinde Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

LLP Kazanada şirketi Kazakistan'da yedi ayrı şubede  ikiyüzelli personelle faaliyet göstermekte ve  madencilik ve petrol üretimi yapan şirketlerin  sahada çalışan elemanlarına  ön tıbbı bakım hizmeti sunmaktadır.  

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...