Ana Sayfa

Rusya'dan Albert Gacaoglu DYO Boyaları Kafkasya Temsilcisi Oldu

alt

8. TKG  Programına Rusya-Moskova temsilcisi olarak katılan ALBERT GACAOĞLU  Ekonomi Başkanlığının Rusya'daki ticaret müşavirliklerinde yerel uzman olarak uzun yıllar görev yaptıktan sonra,  DYO Boyalarının Kafkasya Bölgesi sorumlusu olarak çalışmaya başladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girşimciler programına Rusya'dan katılan ALBERT (GADZHAEV) GACAOĞLU aslen Karaçay asıllıdır.

8. TKG programı katılımcııs  ALBERT GACAOĞLU, Karaman TÖMER'de  Türkçe eğitimi almıştır. Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi 2002 mezunudur. T.C Moskova Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinde yerel uzman olarak görev yaparken, Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki güney sahili SOÇİ'de ticaret ataşeliğini kurarak yönetmiştir. 

alt

ALBER GACAOĞLU  DYO üst düzey yönetciileir ile görüşmek ve bazı toplantılaa katılmak üzere, Mayıs 2015'de gerçekleştirdiği İzmir ziyaretinde DYO genel merkezinde bulunan müzeyi de ziyaret etti.

8. Türkçe Konuşan Girişimciler program katılımcısı ALBERT GACAOĞLU arkadaşımızı  kutluyor, başarılar diliyoruz.

İzmir kökenli DYO Boyaları Ukrayna'daki fabrikasında Türkiye'de getirdiği yarı mamaul boyaları bölge pazarına göre  farklı segmentlre ayırmakta ve ambalajlmaktadır. DYO  Ukrayna'da  ürettiği boya vb malzemeyi Rusya, Kafkasya ve Orta Asya pazarına sunmaktadır.  

alt

8. TKG üyesi ALBERT GACAOĞLU'nun Türkiye ve İzmir ziyaretine ait  izlenimlerine bu inkten ulaşmak mümkündür.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...