Ana Sayfa

Dovran Abdyrasulov Dönem Arkadaşı Azer Mamedov'u Ziyaret Etti

alt

TOBB tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Türkmenistan'dan katılan DOVRAN  ABDYRASULOV, Azerbaycan'dan dönem arkadaşı  8. TKG üyesi AZER MAMEDOV'u Bakü'de hasta yağaında ziyaret etti.

   20 Ocak 2015 tarihinde Azerbaycan'ın Bakü şehrini ziyaret eden 8. TKG üyesi  DOVRAN  ABDYRASULOV, dönem arkadaşı AZER MAMEDOV'un hastalık nedeneiyle evinde dinlenmekte olduğunu öğrenince  arkadaşını evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

6.5 yıl önce TOBB 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programı sırasında başlayan arkadaşlıklarını  aradan geçen zaman içinde  geliştirerek dostluğa dönüştüren dönem arkadaşları eski anılarını canlandırıp, hasret giderdiler. 

8. TKG üyesi DOVRAN  ABDYRASULOV,  Türkmensitan'da inşaat malzemeleri alım satımı ile ilgilenen şirket sahibidir. 

8. Türkçe Konuşan Girişimciler programıa Azerbaycan'da katılan AZER  MAMEDOV  yüksek ve çok katlı binalar ve çeşitli inşaat işleri yapan inşaat şirketinde  yönetici olarak görev yapmaktadır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...