Ana Sayfa

8. Gruptan Haberler-Karaman'da İş Görüşmeleri Dostlukla Sonuçlandı

KARAMAN POLiS EVİ YENİ DOSTLUKLARIN KURULMASI İÇİN KAPILARINI KONUK GİRİŞİMCİLERE AÇTI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 2-18 Mayıs 2008 tarihleri arasında Ankara, Karaman, Konya ve İstanbul illerinde düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına 19 ülkeden 50 girişimci katılmıştır.

Program kapsamında konuk girişimciler  13 Mayıs 2008 Salı günü Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etmiştir. 

alt

Aynı gün akşam saatlerinde 60’dan fazla firma sahibinin katıldığı ikili iş görüşmeleri Karaman TSO ev sahipliğinde  Karaman Polis Evi salonlarında düzenlenmiştir. 

Toplantının ardından tüm konukları katıldığı müzikli akşam yemeği yeni dostlukların kurulmasına vesile olmuştur.  

alt

8. TKG Programına Azerbaycan'dan katılan BAYRAM GULİYEV  (sağda) tarafından  sunulan Azeri halk dansları ilgi ile izlenmiş ve  büyük beğeni toplamıştır.

Karaman Polis Evinde düzenlenen müzikli akşam yemeginde konuk heyet üyeleri ile Karamanlı tüccarlar arasında kaynaşma ortamı kuruldu.  

alt

Bu yemek sırasında çok özel kaynaşmalar yaşanmış, hatta konuk girişimciler, Türk Dil Bayramı şenliği kapsamında düzenlenen Sibel CAN konserine gitmeyi tercih etmemiş ve Karamanlı işadamları ile geç saatlere kadar görüşmelere devam etmiştir.  

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...