Ana Sayfa

8. Gruptan Haberler-Karaman Valisini Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına  19 ülkeden katılan 50 konuk girişimci, Karaman Valisi ve Belediye Başkanı  tarafından Türk Dili Bayramı etkinliklerine davet edilmiştir.

Bu davet kabul edilerek, 8. TKG heyeti için Karaman ziyareti düzenlemiştir. Karaman'a gelen konuk heyet üyeleri kentin yönetcileri olan  davet sahiplerini makamlarında ziyaret etmiştir.

8. TKG heyeti Karaman TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehdi DİNÇER ve yönetim kurulu üyelerinin  refakatinde  Karaman Valisi FATİH ŞAHİN'i   makamında ziyaret etmiştir.

alt

8. TKG programına Irak'tan gelen temsilciler  Karaman Valisi FATİH ŞAHİN'e (soldan 2.)  Irak'taki eski Türk eserlerinin bir tablosunu hediye etmiştir.

8. TKG heyet üyeleri, Vali FATİH ŞAHİN'e Türk Dili Bayramı törenlerine davet etmesi   nedeniyle teşekkürlerini sunmuşlardır.

alt

Karaman Valisi FATİH ŞAHİN, konullra hitap ederek, Türkiye'nin komşuları ile ilişkileri ve Türk Dünyasına yönelik vizyonu hakkında bilgi vermiştir. Ayrıca  Karaman ekonomisini ana başlıkları ile tanıtmış ve gelişme potasnisyeli hakkında bilgi vermiştir.

alt

 

alt

Karaman Valisi FATİH ŞAHİN'i   (ortada)  TKG katılımclaraı ile Vilayetin önündeki  Anıt önünde hatıra otografaı çektirmiştir. 

alt

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...