Ana Sayfa

8. Gruptan Haberler-Katılımcılar Aliyev Parkını Açılış Töreninde Azerbaycanlı Arkadaşlarını Yalnız Bırakmadı

alt

8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Azerbaycandan  katılan AZER MAMMADOV (soldan 2.) ve  BAYRAM GULIYEV (sağdan 2.), dönem arkadaşları ile birlikte  10 Mayıs 2008 Cumartesi günü,  Ankara Batıkent'te yapılan 'Haydar Aliyev Parkı'nınaçılış törenine katıldılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 02-18 Mayıs 2008 tarihleri arasında Ankara, Karaman, Konya  ve İstanbul illerinde düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına ondokuz ülkeden elli katılımcı iştirak etmiştir. 

alt

8. TKG üyelerinin Ankara'da bulundukları sırada  gerçekleşen Haydar Aliyev Parkı açılış töreninine tüm grup birlkte katılarak Azerbaycan tesilcisi dönem arkadaşlarına destek oldular.

Haydar Aliyev Parkı zaman içinde birkaç kez yenilendi, yeni tesisler eklendi  ve düzenlemeler yapıldı. Zirve Stone firması tarafından eklenen yeni düzenlemeler ve parkın süreç içindeki gelişimini gösteren fotoğraf  albümüne  ve Hayda Aliyev Parkı web sayfasına  bu linki ziyaret ederek ulaşmak mümkündür.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Aralık 2012 tarihinde yapılan 2. açılışla ilgili detaylı blgilere bu linkten ulaşmak mümkündür.  

28 Mayıs 2013 tarihinde yapılan son açılışın fotoğraflı  haberine ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...