Ana Sayfa

8. Gruptan Haberler-Konya Ticaret Borsası Konuklarla Yakından İlgilendi

alt

Konya Ticaret Borsası 8. TKG heyeti onuruna 12 Mayıs 2008 Pazartesi günü Borsa lokantasında akşam yemeği düzenledi.

Programa Irak'tan katılan temsilciler Konyalı gıda üreticileri ile  bu çalışma yemeğinde görüşerek, birlikte ticaret yapmak üzere anlaştı. Irak'tan EMİR HAMDİ HAMAMCI (sağdan 3.) bu görüşmelerden çok memnun kaldı ve istediği iş bağlantılarını yapma fırtsatı buldu.

TOBB tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına  katılan konuk heyetin gıda üreticileri ve toptan  gıda ticareti yapan tüccarlarla tanışması için Konya Ticaret Borsasaı tarafından kendi tesislerinde  12 Mayıs 2008 Pazartesi akşamı  düzenlenen çalışma yemeğine Konya Ticaret Borsası yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri katıldı.

alt

Konya Ticaret Borsası Genel Sekreteri HÜSEYİN ERGUN  (sol başta) konuklarla yakında ilgilendi. Faaliyet konularında üretim yapan Konyalı  işadamları ile tanışmaları ve görüşmeleri için özel çba gösterdi.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...