Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

Kırgızistan TKG Üyeleri Kırgız Türk İş Kulubü Kurdu

Kırgızistan'daki  Egemendik Türkiye Mezunları  Derneği'nin kurucu üyeleri "Kırgız-Türk İş Kulubü"nü kurarak, yeni ufuklara yelken açtı.

Devamını oku...

 

Erinda Zhupani Arnavutluk Türkiye Mezunları Buluşmasına Katıldı

10. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ERİNDA ZHUPANİ (sağda) Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından 02 Aralık 2018  Pazar günü düzenlenen Türkiye Mezunları Buluşması'na katılarak, YTB yöneticilerine "hoşgeldiniz" dedi.

Devamını oku...

 

Erinda Zhupani Arnavutluk Türkiye İlişkileri Konusunda Sunum Yaptı

10. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ERİNDA ZHUPANİ İşkodra Yunus Emre Enstitüsü tarafından 12 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen "Geçmişten Günümüze Arnavutluk-Türkiye İlişkileri " başlıklı seminerde sunum yaparak, Türkiye ile ticareti geliştirme fırsatlara ve yatırım ortamı konusunda bilgi verdi.

Devamını oku...

 

Romanya'daki TKG Üyeleri 100. Kuruluş Yıldönümünü Coşkuyla Kutladı

11. TKG üyesi TANER CURTACAI (arka sırada, sağ başta) ve 15. TKG üyesi  NEJLA CURTACAI (arka sırada, sağdan 2.) Romanya Devleti'nin kuruluşunun 100. yılını kutlama törenlerine katılarak,  neşeli anlar paylaştılar.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 19
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 750
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 27 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...