Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

2019 Haziranında Buluşan 19. TKG Üyelerinden Ulaşan Selamlar

19. TKG programına Bulgaristan'dan katılan ve heyet başkanlığı görevini üstelenen ŞENER SABRİ (sağdan 2.) arkadaşı ve oğlu ile birlikte 11 Haziran 2019 Salı günü Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'ü ziyaret ederek, dönem arkadaşı HASAN UMER (sağ başta) ile birlikte şehri gezdi.

Devamını oku...

 

21. TKG Üyeleri İşbirlikleri Kurmaya Devam Ediyor

21. TKG programına Afganistan'dan katılan  SADAT SAID MOBASHIR (soldan 4.) programdan sonra İstanbul'da firma ziyaretleri yaparak, yeni bağlantılar kurdu.

Devamını oku...

 

Almanya TKG Üyeleri Haziran 2019'da Frankfurt Başkonsolosluğu'nun Bayramlaşma Törenine Katıldı

18. TKG programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (soldan 6.)  T.C. Frankfurt Başkonsolosu BURAK KARARTI (ortada) ev sahipliğinde  6 Haziran 2019 Perşembe günü düzenlenen bayramlaşma töreninde dostları ile görüşme fırsatını değerlendirdi.

Devamını oku...

 

18. TKG Üyeleri T.C. Temsilciliklerinin İftar Davetlerine Katılıyor

 

18. TKG programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (sağdan 2.) T.C. Berlin Büyükelçiliği tarafından 2 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlenen iftar davetine katılarak, Büyükelçi ALİ KEMAL AYDIN'ı (sağdan  3.) selamladı.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 34 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...