Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

20. TKG Üyelerinin Türkiye Ziyaretlerinden İzlenimler

20. TKG programına Bulgaristan'ın Filibe kentinden katılan MEDİHA SALİHOVA ZAIMOVA 2019 yazında, Temmuz ayının ilk haftasında Türkiye'yi görmek isteyen bir grup için Çanakkale, Turuva Antik  Kenti ve Asos  sahil kasabası gezisi düzenledi.  

Devamını oku...

 

6. TKG Heyet Başkanı Elshen Ebulhesenli Çalışkanlığı İle Tanınıyor

6. TKG programı  heyet başkanı Dr. ELSHEN EBULHESENLİ (solda) Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası işadamları heyetinin başkent  Bakü'deki görüşmelerinin etkin ve verimli geçmesi için özel çaba gösterdi. 

Devamını oku...

 

Özbek Asıllı 6. TKG Üyelerinden Ulaşan Selamlar

6. TKG programına Afganistan temsilcisi olarak katılan MUHİBULLAH VAHAB (solda) işleri nedeniyle sık sık Özbekistan'ı ziyaret etmekte ve bu arada  dostları ile de görüşmektedir.

Devamını oku...

 

Özbekistan TKG Üyeleri Tarım Sektöründe Uzmanlaşıyor

10. TKG programına Özbekistan'dan katılan ALISHER KASIMOV (ortada) 2 Temmuz 2019 Salı günü tarımsal üretim yapan, başta ceviz ağacı olmak üzere meyve ağacı fidanı yetiştiren 18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi MANSOOR RAHİMOV'un sera ve bahçesini ziyaret etti. 

Devamını oku...

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 31 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...