Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

Salih Taşdirek Bursa'da Türk Alman Ticaret Günleri Buluşmasına Katıldı

18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Almanya'dan katılan SALİH TAŞDİREK (soldan 3.) Türk Alman Ticaret Günleri programı kapsamında 15 Nisan 2019 Pazartesi günü Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret eden Hanau Ticaret Odası heyetinde yer aldı. 

Devamını oku...

 

Frankfurt Başkonsolosu Oda Seçimlerini Kazanan TKG Üyelerini Kutladı

T.C. Frankfurt Başkonsolosu BURAK KARARTI  (sağdan 2.) Almanya'da 19 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen Oda seçimlerinde başarı kazanan  18. TKG heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (sağ başta) ve 21. TKG programı katılımcısı MEHMET KOCAGÖL'ü (soldan 2.) kutladı ve çalışmalarında destek sözü verdi.

Devamını oku...

 

Güner Mustafa Türkiye Yunanistan İş Konseyi Toplantısına Katıldı

18. TKG programı üyesi GÜNER MUSTAFA (sağda) DEİK tarafından 21 Mart 2019 Perşembe günü Selanik'de  düzenlenen Türkiye-Yunanistan İş Konseyi Networking Resepsiyonu sırasında T.C. Selanik Başkonsolosu ORHAN YALMAN OKAN (solda)  ile görüştü.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 17 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...