Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

20. TKG Üyesi Egemen Serbest Adalya Nargile Tütününün Bulgaristan Temsilciliğini Aldı

20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı EGEMEN GYUNER SERBEST İzmir'de nargile tütünü üretimi yapan Adalya şirketi ile temsilcilik anlaşması yaparak, 10 Şubat 2019 tarihi itibariyle  Bulgaristan yetkili bayisi oldu.

Devamını oku...

 

6. TKG Üyesi Tamaz Shavadze TOBB Başkanı ile Doha'da Görüştü

6. TKG programına Gürcistan'dan katılan Acara TSO Başkanı TAMAZ SHAVADZE (solda), TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU (ortada) ile Uluslararası Ticaret Odası (ICC) Dünya Odalar Federasyonu (WFC) tarafından düzenlenen  "8. Dünya Odalar Kongresi"nde görüştü.

Devamını oku...

 

5. TKG Üyesi Gani Kastrati Öğrencileri ile Fabrika Ziyareti Yaptı

TOBB tarafından düzenlenen 5. TKG programına Kosova'dan katılan GANİ KASTRATİ (ön sırada, soldan 2.) öğretim üyesi olarak görev yaptığı UBT-Higher Education Institution'a bağlı Gıda Bilimleri ve Biyoteknoloji Fakültesi'nin üçüncü yılı öğrencileri için Prizren 'de bulunan "ABI " ve " MEDINE" adlı şirketlere çalışma ziyareti düzenledi.

Devamını oku...

 

Kazakistan 20. TKG Üyeleri Dostluklarını Geliştiriyor

20. TKG programına Kazakistan'dan katıla  ZHASSULAN (CASULAN) NURMAKHAMBETOV (sol başta) dönem arkadaşı SAULE TASTANBEKOVA (soldan 2.) ile başkent Astana'da buluşarak, yeni iş fırsatları hakkındaki değerlendirmelerini paylaştı.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 28 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...