Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

6. ve 20. Dönem TKG Üyeleri Girne'de Buluştu

KKTC'den 20. TKG programı üyesi  MURAT BORUCU (sağda) 6. TKG programı katılımcısı ve TKG Grup Sözcüsü RAMAZAN GÜNDOĞDU'yu (solda) 09 Nisan 2019 Salı günü sahibi olduğu Girne'deki yat limanında ziyaret etti. 

Devamını oku...

 

9. TKG Üyeleri Yeni Projeler Geliştirmeye Devam Ediyor

9. TKG programına Almanya'dan katılan  EFENDİ AYGÜN (sağ başta) 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde Almanya'nın Düsseldorf kentinde Merkur Spiel-Arena'da düzenlenen  "Evim Türkiye"  temalı emlak fuarında katılımcı firmalarla işbirliği görüşmesi yaptı.

Devamını oku...

 

2019 Baharında 9 TKG Üyelerinden Ulaşan Selamlar

9. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ASTRİT KURTİ,  konuşmacı olarak davet edildiği "Zirvedekiler", toplantısında, "Başarı Hikayeleri" kapsamında şirketinin büyüme macerasını anlatırken  takım çalışmasının önemini vurguladı.

Devamını oku...

 

2019 Baharında 20. TKG Grubundan Ulaşan Selamlar

20. TKG programına Tacikistan'dan katılan PARVINA SAYFULLOEVA (soldan 4.) Rusya'dan davet ettiği gıda mühendislerinin şirket çalışanlarına eğitim vermesi ile ürün kalitesinin iyileştirilmesi  ve çeşitlendirilmesi süreçlerinin başarıyla tamamlanmasından memnun oldu. 

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 39 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...