Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

Mahdi Rangrona Tebriz Başkonsolosunun Ziyaretinden Memnun Oldu

21. TKG programına İran'ın Zencan kentinden katılan  MAHDİ RANGRONA (ortada) T.C. Tebriz Başkonsolosu HÜSEYİN GÜNGÖR'ün Zencan  Ticaret Sanayi, Madenler ve Tarım Odası ziyaretinde  ev sahipliğini üstelendi ve Başkonsolsu konuk etmekten memnun oldu. 

Devamını oku...

 

Amin Rajabpour Moghaddam Mersinli İşadamlarını Konuk Etti

21. TKG programına İran'dan katılan AMİN RAJABPOUR MOGHADDAM (solda) Mersin TSO ev sahipliğinde düzenlenen ikili iş görüşmeleri sırasında tanıştığı işadamlarını konuk etti ve demiir fabrikalarının yöneticileri ile tanıştırarak, bağlantı yapmalarına ve İran'dan  yüklü miktarda  demir satın almalarına yardımcı oldu. 

Devamını oku...

 

21. TKG Heyet Başkanı Ermek Omuraliev Bursa'da Yeni Bağlantılar Yaptı

21. TKG programına Kırgızistan'dan katılan ve heyet başkanlığı görevini üstlenen ERMEK OMURALİEV (sağda) 3 Temmuz 2019 Çarşamba günü  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası  Genel Sekreteri OKAY CİVELEK  (solda) ile görüşerek, işbirliği fırsatlarını değerlendirdi.

Devamını oku...

 

20. TKG Üyeleri Her Fırsatta Dostluklarını Geliştiriyor

20. TKG programına  Rusya Federasyonu  Tataristan Özerk Cumhuriyeti'ni temsilen katılan ALMAZ KHAZİEV (solda) ve Başkurt  Özerk Cumhuriyeti'nden MARAT FAZLİEV (sağda)  2019 yılı Mart ayının son günü başkent Moskova'da üniversiteden sınıf arkadaşları ile Ottoman Steak House Kebap'da Türk mutfağının lezetli yiyecekleri eşliğinde yirmi yıl önceki anılarını yeniledi. 

Devamını oku...

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 63 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...