Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

21. TKG Üyesi Bahodir Mardonov Dönem Arkadaşının Ziyaretinden Memnun Oldu

21. TKG programına Özbekistan'dan katılan BAHODİR MARDONOV (solda) Türkmenistan'dan dönem arkadaşı BAHTYYAR SHADYYEV'in (sağda) ziyaretinden çok memnun oldu.

Devamını oku...

 

Almanya'daki 21. TKG Üyeleri Dostluklarını Geliştiriyor

21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Almanya'dan katılan MURAT EPLİ (sağ başta) ve MEHMET KOCAGÖL (soldan 2.) 2 Haziran 2019 Cumartesi akşamı T.C. Berlin Büyükelçiliği tarafından düzenlenen iftar davetine birlikte katıldı. 

Devamını oku...

 

Jamshid Saeedi 21. TKG Grubunun Adana ve Mersin Programına Eşlik Etti

10. TKG programına Afganistan'dan katılan JAMSHİD SAEEDİ (sağdan 2.), 21. TKG grubunun 4-8 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşen Adana ve Mersin programlarına katılarak, grup üyeleri ile tanıştı ve kısa sürede kaynaştı.

Devamını oku...

 

Erion Cerekja Uluslararası Toplantıların Önemine İnanıyor

19. TKG program üyesi Dr. ERİON CEREJKA (sağda) 9-11 Mayıs 2019 tarihlerinde  Tiran'da düzenlenen "24. Balkan Diş Hekimleri Kongresi"nde sunum yaptı.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 48 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...