Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

Bulgaristan ve Batı Trakya'daki 20. TKG Üyeleri Ziyaretlerini Çoğaltyor

20. TKG programına Bulgaristan'dan kataılan DZHYUNEID SEVDZHAN VAHID (sağda) Agra Plovdiv 2019 Fuarı'na giderken, 19 Şubat 2019 Salı günü dönem arkadaşı EGEMEN GYUNER SERBEST'i (solda) Haskovo'da ziyaret etti. 

Devamını oku...

 

Valentina Uzun Şirketinin 11. Yılını Kutlarken Hedeflerini Büyüttü

Moldova'dan 6. TKG programı üyesi VALENTİNA UZUN (sağ başta) ABD'nin Kişinev Büyükelçisi Dereck J. Hogan'nın ev sahipliğinde, önemli kadın girişimciler için 30 Kasım2018 Cuma günü US Ambassador's Residence'de düzenlenen çalışma kahvaltısına katıldı.

Devamını oku...

 

Valentina Uzun Şirketin Hedeflerini Çalışanları ile Birlikte Arama Konferanslarında Belirliyor

6. TKG programına Moldova'dan katılan VALENTİNA UZUN sahibi olduğu Azamet Grubun yeni hedeflerini çalışma arkadaşlarıının katıldığı Arama Konferanlarında tartışarak şirketin elemanları ile bilrikte belirlemektedir.

Devamını oku...

 

13. TKG Üyeleri İstanbul'da Neşeli Anılar Derledi

13. TKG programına Sırbistan'ın Sancak Bölgesi'nden katılan RESAD COSOVİÇ (sağda) 21 Kasım 2018 tarihinde Tekirdağ'da düzenlenen 5.Uluslararası Trakya ve Balkan İş Forumu toplantıdan sonra eşi ile birlikte İstanbul'a giderek, başta Sultanahmett Meydanı olmak üzere Tarihi Yarımada'da bulunan anıtları ziyaret etti.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 56 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...