Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

20. TKG Üyesi Mohammad Jawid Mukhtar Afganistan'da TÖMER Açtı

alt

20. TKG programına Afganistan'dan katılan MOHAMMAD JAWID MUKHTAR (masada sağda) Gazi Üniversitesi ile işbirliği yaparak Mezar-ı Şerif kentinde  bulunan Mukhtar Koleji bünyesinde TÖMER Dil Merkezi kurdu. 

Devamını oku...

 

11. TKG Üyelerinin Uzaklara Yolculuklarından Yansıyanlar

alt

11. TKG programına Moldova'dan katılan CONSTANTİN PAPADIA 2018 yazında Temmuz ayının son günlerinde Rusya Federasyonu'nu ziyaret ederek, St. Petesburg kentinin tarihi ve turistik bölgelerini gezdi. 

Devamını oku...

 

Kırım'dan 12. TKG Üyesi Mukhamed Ali Sulaymanov Edebiyat Birincilik Ödülünü Kazandı

 

12. TKG programına Kırım Özerk Cumhuriyeti'nden katılan  MUKHAMED ALİ SULAYMANOV (sol başta) 100 yıl önce yaşamış olan ünlü düşünür Kırım Türkü, gazeteci, yazar ve eğitimci İSMAİL GASPIRALI'nın görüş ve önerilerini değerlendirdiği  ve "Kırım Türklerinin Milli  Ekonomisinin  Oluşturulması  ve 21. Yüzyıldaki İdeali ve Hedefleri" konusundaki görüşlerini paylaştığı deneme kitabı ile Uluslararası  Edebiyat ve Müzik Festivali kapsamında düzenlenen yarışmada birincilik ödülünü kazandı.

Devamını oku...

 

12. TKG Üyesi Süreyya İnal Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı Danışma Kuruluna Seçildi

12. TKG programına Almanya'dan katılan SÜREYYA İNAL Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı Orta Ölçekli ve Serbest Meslek Grubu  Danışma Kurulu Üyeliğine seçildi. 

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 19
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 750
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 27 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...