Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

Adnan Muhameti Dışişleri Bakanının Prizren Ziyaretinden İzlenimlerini Paylaştı

1. TKG programına Kosova temsilcisi olarak katılan ADNAN MUHAMETİ (3. sırada, soldan 2.), T.C. Dışişleri Bakanı MEVLÜT  ÇAVUŞOĞLU'nun  20 Ekim 2018  Cumartesi günü gerçekleşen Prizren ziyaretinde karşılama heyetinde yer aldı. 

Devamını oku...

 

20. TKG Üyesi Saule Tastanbekova Türk Hukuk Firması İle İşbirliği Yapıyor

20. TKG programına  Kazakistan'dan katılan SAULE TASTANBEKOVA (solda) program sırasında tanıştığı Türk Hukuk Firması ile  başkent Astana'da yeniden görüştü ve işbirliği anlaşması yaptı.

Devamını oku...

 

KKTC Üyeleri Lefkoşa Maratonunda Ailece Koştu

20. TKG programına KKTC'den katılan İZZET KÖROĞLU (sağ başta) ve 7. TKG programı üyesi MUHİT İNCE (2. sırada, sağda) 11 Kasım 2018  Pazar günü  başkent Lefkoşa'da düzenlenen maratona eşleri ve arkadaşları ile birlkte katıldı.

Devamını oku...

 

Erinda Zhupani Ankara Bursa Eskişehir ve İstanbul'da Oda ve Borsa Yöneticlerine İşbirliği Önerdi

10. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ERİNDA ZHUPANİ  (sağda) Ankara Sanayi Odası Genel Sekreteri YAVUZ CABBAR'ı (solda) ziyaret ederek,  Genel Sekreter olarak görev yapmakta olduğu Arnavutluk Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası ile Ankara Sanayi Odası arasında işbirliği kurulmasını önerdi.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 19
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 750
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 150 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...