Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

Egemen Serbest Adalya Nargile Tütününün Bulgaristan Temsilciliğini Aldı

20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı EGEMEN GYUNER SERBEST İzmir'de nargile tütünü üretimi yapan Adalya şirketi ile temsilcilik anlaşması yaparak, 10 Şubat 2019 tarihi itibariyle Bulgaristan yetkili bayisi oldu.

Devamını oku...

 

Türkmenistan'dan Maysa Ashyrdurdyyeva Kardeşi ile Tatil Yaptı

20. Türkçe Konuşan Girimciler Programı'na Türkmenistan'dan katılan MAYSA ASHYRDURDYYEVA GARYAGDİYEWNA (sağda) kızkardeşi ile birlikte İstanbul'u ziyaret ederek, başta ünlü Kapalı Çarşı olmak üzere tarihi ve turistik yerlerini kardeşine tanıttı.

Devamını oku...

 

Bulgaristan ve Batı Trakya'daki 20. TKG Üyeleri Ziyaretlerini Çoğaltyor

20. TKG programına Bulgaristan'dan kataılan DZHYUNEID SEVDZHAN VAHID (sağda) Agra Plovdiv 2019 Fuarı'na giderken, 19 Şubat 2019 Salı günü dönem arkadaşı EGEMEN GYUNER SERBEST'i (solda) Haskovo'da ziyaret etti. 

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 36 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...