Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

20. TKG Üyeleri Hız Kesmeden Çalışmaya Devam Ediyor

20. TKG programına Gürcistan temsilcisi olarak katılan ENVER VARSHALOMİDZE (sağda)  2019 yılı Mart ayının son haftasında, Caterpillar şirketi tarafından  Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde düzenlenen  iş makineleri tanıtım programına  katılarak, son nesil iş makinelerinin teknik özelliklerini yakından inceledi.

Devamını oku...

 

Ramazan Gündoğdu KKTC'nin Denizcilik Potansiyeli Panelinde Konuşma Yaptı

6. TKG programına KKTC temsilcisi olarak katılan RAMAZAN GÜNDOĞDU (ortada) 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü düzenlenen "Doğu Akdeniz'de Mavi Vatan ve Mavi Ekonomi" adlı panelde "KKTC'de Tersanecilik ve Gemi Bakım Onarımı" konulu bir sunum yaptı.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 47 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...