Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

9. TKG Üyesi Astrit Kurti İş Arkadaşlarına Teşekkür Etti

alt

9. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ASTRİT KURTİ (sol başta) sahibi olduğu İn Tour şirketinde ve Harmonia Hotels grubunda görev yapan personelin başarılı çalışmaları nedeniyle 31 Mayıs 2018 tarihinde "Yıldızların Altında" adıyla bir kutlama töreni düzenledi.

Devamını oku...

 

KKTC'deki TKG Üyelerinin 2018 Yılındaki Avrupa Açılımlarından Paylaşımlar

alt

13. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na KKTC'den katılan MUSTAFA AYDIN İsviçre ve Almanya  ziyaretleri sırasında kafe-pastane sektöründeki yenilikleri yakından inceledi.

Devamını oku...

 

Sancak'tan TKG Üyelerinin 2018 İstanbul Ziyaretlerinden İzlenimler

alt

13. TKG programına Sırbistan'dan katılan ENES T. MELİC  (sol başta) eşi ve oğulları ile birlikte 2008 yazında Temmuz ayının ilk haftasında İstanbul'da tatil yaptı. Aile üyeleri ile birlikte İstanbul Boğazında yaptıkları tekne yolculuğunda neşeli anlar paylaştı. 

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 19
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 750
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 32 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...