Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

20. TKG Üyeleri Sosyal ve Kültürel İletişimin Önemine İnanıyor

20. TKG programına Arnavutluk temsilcisi olarak katılan ENİ SERBO (sağda) Tiran ABD Büyükelçiliği ve Arnavutluk Amerikan Ticaret Odası tarafından  23 Ekim2018 tarihinde düzenlenen "Ticaretinn Önünddeki Engellerin Kaldırılmaası ve Ekonmomik İlişkilerin Geliştirilmesi" konulu seminere konuşmacı olarak katıldı.

Devamını oku...

 

20. TKG Üyeleri Tanıtımın Önemine İnanıyor

20. TKG programına  Batı Trakya'dan katılan ve heyet başkanlığı görevini üstlenen NURHAN MUSTAFA NİHAT (soldan 4.) 6-10 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen 30. İzmir  MODEKO "Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı'ni ziyaret ederek, Baymob - Baykan Mobilya şirketinin yetkilileri ile görüştü ve yeni bağlantılar yaptı.

Devamını oku...

 

13. TKG Üyeleri Eğitime Öncelik Veriyor

13. TKG programına Kosova'dan katılan NEHARİ KAZAZ (sol başta) 2 Temmuz 2019 Salı günü kızı Bilay Kazaz'ın Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde derin gurur ve sevincini aile üyeleri ile paylaştı.

Devamını oku...

 

Almanya TKG Üyeleri İnşaat Emlak Fuarına Destek Verdi

21. TKG programı üyesi MEHMET KOCAGÖL (sol başta) ve 18. TKG programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (soldan 3.) 2. MÜSİAD Hessen İnşaat ve Emlak Fuarı kapsamında  12 Nisan 2019  Cuma akşamı Frankfurt'ta  düzenlenen  gala yemeğine  katılan T.C. Berlin Büyükelçisi ALİ KEMAL AYDIN (sağdan 3.) ve Frankfurt Başkonsolosu BURAK KARATI (sağdan 4.) ile yakından ilgilendi.

Devamını oku...

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 51 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...