Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

Programın Ardından 20. TKG Üyelerinden Ulaşan Selamlar

20. TKG programına Batı Trakya'nın Gümülcine kentinden katılan CHOUSEIN CHAFOUZ (HÜSEYİN HAFIZ) AMET yatılı olarak okuduğu Kabataş Erkek Lisesi'nden mezuniyetlerinin 25. yılı nedeniyle 18 kasım 2018 Pazar günü İstanbul'da düzenlenen Mezunlar Buluşması'na katılarak, arkadaşları ile neşeli anlar paylaştı.

Devamını oku...

 

TKG Grubunun Kadın Üyelerinden Ulaşan Selamlar

19. TKG programına Türkmenistan'dan katılan ALTYN NURMUHAMMEDOVA tercüme ve danışmanlık hizmetleri veren şirkette yönetici olarak görev yapmaktadır. 

Devamını oku...

 

Kırgızistan'dan TKG Üyeleri Uluslararası Tahkim Seminerinde Buluştu

19. TKG programına Kırgızistan'dan katılan ELVİRA BOROMBAEVA (solda)  ICC  International Court of Arbitration ve Kırgızistan Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde 26 Kasım 2018 Pazartesi günü başkert Bişkek'te düzenlenen "Uluslararası Tahkim Divanı"nın işleyişi seminerine katılarak, ticari anlaşmazlıkların mahkemeye  gitmeden çözülmesi için  tahkime başvurulması süreci ve tahkim kararlarının işklkeyişi konularında  blgi aldı. 

Devamını oku...

 

Batı Trakya'dan TKG Üyeleri Bursa Ziyaretinde Yeni Bağlantılar Geliştirdi

Yunanistan'dan 20. TKG programı heyet başkanı NOURCHAN MOUSTAFA NICHAT (NURHAN MUSTAFA NİHAT) (sağdan 2.)  ve 12. TKG programı Üyesi İSMAİL MOUMIN (soldan 3.), TİAD (Trakya İşadamları Derneği) Yunanistan üyelerinden oluşan bir grupla 6-7 Aralık 2018 tarihleri arasında Bursa'yı ziyaret ederek,  BATISİAD ve BALKANSİAD  derneklerini ziyaret ederek, işbirliği olanaklarını değerlendirdi.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 19
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 750
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 43 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...