Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

18. TKG Üyelerinin 2019'da İftar Sofrası İzlenimleri

Bulgaristan'dan 18. TKG üyesi EDİS EMRE (sağda) sahibi olduğu ayakkabı fabrikası çalışanları için düzenlediği iftar yemeğinde T.C. Burgaz Başkonsolosu NURAY İNÖNTEPE'yi konuk etti.

Devamını oku...

 

2019 Haziranında Berlin Büyükelçiliği'nin İftar Davetine Katılan TKG Üyelerimiz

21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Almanya'dan katılan MURAT EPLİ (sol başta) ve MEHMET KOCAGÖL (sağ başta) T.C. Berlin Büyükelçiliği tarafından düzenlenen iftar davetine birlikte katılarak, Büyükelçi ALİ KEMAL AYDIN'ı  ve T.C.Berlin Başkonsolosu MUSTAFA ÇELİK'i (sağdan 2.) selamladılar. 

Devamını oku...

 

21. TKG Üyesi Bulat Gatin Türksoy Temsilcisini Kazan'da Konuk Etti

21. TKG Programına Rusya Federasyonu'nun Tataristan Özerk Cumhuriyeti'nden  katılan BULAT GATİN (sağ başta) eşi ile birlikte TÜRKSOY temsilcisi ELÇİN GAFFARLI (sol başta) ve eşini başkent Kazan'da Bayram yemeğinde konuk etmekten memnun oldu.

Devamını oku...

 

Kazakistan'dan 21. TKG Üyeleri İfarda Buluştu

21. TKG programına Kazakistan'dan katılan dönem arkadaşları ALIBEK CHURIN (solda), ZHOMART SHIRIMBAYEV (ortada) ve YERZAT OSPANOV (sağda) ülkelerine döndükten sonra, 16 Mayıs 2019 Perşembe günü  Almaty'de iftar sofrasında buluştu.

Devamını oku...

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 53 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...